Poland Youth League 03/25 10:50 Gornik Zabrze U19 Gornik Zabrze U19 v MKS Pogon Szczecin U19 MKS Pogon Szczecin U19 0-0
Philippines UAAP 03/25 10:50 Ateneo Blue Eagles v UST Growling Tigers 0-0
Philippines UAAP 03/25 10:36 DLSU Green Archers v FEU Tamaraws 1-1
Romania Superliga Women 03/25 10:11 Heniu Prundu Bargaului Women v CS Navobi Iasi Women 1-4
Turkey U19 League 03/25 10:06 Trabzonspor U19 Trabzonspor U19 v Corum Belediyespor U19 3-1
Thailand Division 3 03/25 10:06 Krung Thonburi FC Krung Thonburi FC v Surat Thani 2-4
China FA Cup 03/25 10:06 Shenzhen Ledman v Shenyang Dongjin 2-0
Thailand Division 3 03/25 10:05 Kasem Bundit University v Raj Pracha 4-2
Australia FFA Cup 03/25 09:37 White City v Adelaide Raiders 1-0
Vietnam U19 Championship 03/25 09:31 Binh Dinh U19 v Viettel U19 1-2
Czech Republic 3. Ligy 03/25 09:30 Kraluv Dvur Kraluv Dvur v FK Mas Taborsko B FK Mas Taborsko B 3-0
Romania Liga II 03/25 09:30 ACS Sepsi ACS Sepsi v FC Olimpia Satu Mare FC Olimpia Satu Mare 3-1
Europe Friendlies 03/25 09:17 Sampdoria Sampdoria v Lugano Lugano 0-0
Czech Republic 3. Ligy 03/25 09:15 FC Pisek FC Pisek v Stechovice Stechovice 3-2
Czech Republic 3. Ligy 03/25 09:15 FK Litomericko FK Litomericko v Benesov Benesov 2-2
Czech Republic 3. Ligy 03/25 09:15 Olympia Hradec Kralove Olympia Hradec Kralove v Slavoj Vysehrad Slavoj Vysehrad 5-1
Czech Republic 3. Ligy 03/25 09:15 MFK Chrudim MFK Chrudim v Jiskra Domazlice Jiskra Domazlice 2-2
Israel Youth League 03/25 09:00 Hapoel Tel Aviv U19 Hapoel Tel Aviv U19 v Maccabi Haifa U19 Maccabi Haifa U19 1-1
Australia Victoria Premier League 03/25 09:00 Hume City Hume City v Bulleen Lions Bulleen Lions 1-0
Romania Liga II 03/25 09:00 CS Afumati CS Afumati v Dunarea Calarasi Dunarea Calarasi 1-2
Romania Liga II 03/25 09:00 Dacia Unirea Braila Dacia Unirea Braila v Chindia Targoviste Chindia Targoviste 0-2
Romania Liga II 03/25 09:00 CS Mioveni CS Mioveni v Balotesti Balotesti 3-0
Australia A-League 03/25 08:50 Brisbane Roar Brisbane Roar v Melbourne Victory Melbourne Victory 1-0
Australia New South Wales Premier League 03/25 08:45 Sydney FC U21 Sydney FC U21 v Sydney Olympic Sydney Olympic 0-1
Vietnam U19 Championship 03/25 08:30 Thua Thien Hue U19 v Dong Tam Long An U19 1-0
Australia Queensland Premier League 03/25 08:30 Gold Coast City FC Gold Coast City FC v Brisbane Strikers Brisbane Strikers 4-2
Australia Northern NSW Premier League 03/25 08:00 Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic v Valentine Phoenix Valentine Phoenix 3-2
Japan J2-League 03/25 08:00 Yokohama FC Yokohama FC v Tokushima Vortis Tokushima Vortis 0-2
Israel Youth League 03/25 07:45 Gadna Tel Aviv U19 v Maccabi Yavne Shimon U19 3-4
Israel Youth League 03/25 07:43 Hapoel Ramat Gan U19 v Maccabi Yaffo Kabilio U19 1-2
Israel Youth League 03/25 07:42 Hapoel Bnei Lod U19 v Maccabi Ironi Bat Yam U19 2-0
Israel Youth League 03/25 07:42 Beitar Tel Aviv Ramla U19 v Beitar Jerusalem U19 1-2
China FA Cup 03/25 07:30 Wuhan Chufeng Heli v Dalian Boyang 0-2
Australia New South Wales Premier League 03/25 07:30 Sutherland Sharks Sutherland Sharks v Apia L Tigers Apia L Tigers 3-4
China FA Cup 03/25 07:06 Shanghai Sunfun v Hainan Boying Seamen 2-2
Israel Youth League 03/25 07:02 Shimshon Tel Aviv Raya U19 v Hapoel Kiryat Ono U19 0-0
China FA Cup 03/25 07:00 Beijing Institute v Qingdao Jonoon Qingdao Jonoon 0-2
U20 International 03/25 07:00 Zambia U20 Zambia U20 v Ecuador U20 Ecuador U20 2-0
Australia Western Australia U20 League 03/25 07:00 Mandurah City U20 v Perth Glory U20 0-4
Australia Northern NSW Premier League 03/25 07:00 Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles v Adamstown Rosebuds Adamstown Rosebuds 6-0
Australia Victoria Premier League 03/25 07:00 Green Gully Green Gully v Heidelberg Utd Heidelberg Utd 2-3
Australia Western Australia Premier League 03/25 07:00 Balcatta Balcatta v Subiaco AFC Subiaco AFC 0-3
Australia Western Australia Premier League 03/25 07:00 Mandurah City Mandurah City v Perth Glory Perth Glory 1-2
Australia Western Australia Premier League 03/25 07:00 ECU Joondalup ECU Joondalup v Sorrento Sorrento 2-3
Australia Western Australia Premier League 03/25 07:00 Perth SC Perth SC v Armadale Armadale 0-0
Japan J2-League 03/25 07:00 Shonan Bellmare Shonan Bellmare v JEF Utd Chiba JEF Utd Chiba 2-0
Australia A-League 03/25 06:35 Central Coast Mariners Central Coast Mariners v Adelaide United Adelaide United 2-3
Australia Queensland Premier League 03/25 06:10 Brisbane Roar FC U21 Brisbane Roar FC U21 v SWQ Thunder SWQ Thunder 4-3
South Korea K-League Challenge 03/25 06:00 Bucheon Bucheon v Busan I Park Busan I Park 0-0
South Korea K-League Challenge 03/25 06:00 FC Anyang FC Anyang v Seongnam FC Seongnam FC 2-0
Japan J2-League 03/25 06:00 Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC v V-Varen Nagasaki V-Varen Nagasaki 0-1
Japan J2-League 03/25 06:00 Tokyo Verdy Tokyo Verdy v FC Gifu FC Gifu 1-0
Australia Western Australia U20 League 03/25 05:56 Balcatta U20 v Subiaco AFC U20 0-3
Australia Queensland U20 League 03/25 05:49 Gold Coast City FC U20 v Brisbane Strikers U20 Brisbane Strikers U20 0-1
Australia Western Australia U20 League 03/25 05:47 Joondalup United U20 v Cockburn City U20 0-3
Australia Victoria U20 League 03/25 05:32 Hume City U20 Hume City U20 v Bulleen Lions U20 Bulleen Lions U20 1-1
Australia New South Wales U20 League 03/25 05:31 Sutherland Sharks U20 v Apia L Tigers U20 1-0
Australia Victoria Premier League 2 03/25 05:08 Moreland Zebras v Brunswick City 2-0
Australia Victoria Premier League 2 03/25 05:07 Northcote City Northcote City v Whittlesea Ranges 2-1
Australia Victoria Premier League 2 03/25 05:07 Springvale White Eagles Springvale White Eagles v Melbourne City FC U21 Melbourne City FC U21 1-3
Australia Victoria Premier League 2 03/25 05:07 Eastern Lions v Goulburn Valley Suns FC 3-2
Australia Western Australia U20 League 03/25 05:01 Perth SC U20 v Armadale U20 6-2
Australia Brisbane Premier League Women 03/25 05:00 Mitchelton FC Women v The Gap BPL Women 4-0
Australia Western Australia U20 League 03/25 05:00 ECU Joondalup U20 v Sorrento U20 0-1
Australia Victoria U20 League 03/25 05:00 Green Gully U20 Green Gully U20 v Heidelberg Utd U20 1-2
Japan J3-League 03/25 05:00 FC Tokyo U23 FC Tokyo U23 v SC Sagamihara SC Sagamihara 1-0
Japan J2-League 03/25 05:00 Mito Hollyhock Mito Hollyhock v Ehime FC Ehime FC 1-0
Japan L2 League Women 03/25 04:30 Setagaya Sfida Women v Nittaidai FC Women 0-3
Japan L2 League Women 03/25 04:15 Speranza Takatsuki Women Speranza Takatsuki Women v Orca Kamogawa FC Women 0-1
Japan Football League 03/25 04:15 MIO Biwako Shiga v Sony Sendai 0-3
Australia Victoria State League 1 03/25 04:15 Banyule City v Altona East 1-0
Australia Victoria Premier League Women 03/25 04:15 Southern United Women v South Melbourne Women South Melbourne Women 1-3
Australia Victoria Premier League 2 03/25 04:15 Melbourne Victory U21 v Sunshine George Cross 1-0
Australia FFA Cup 03/25 04:00 Adelaide Victory v Fulham United FC 7-0
Australia New South Wales Premier League 03/25 04:00 Hakoah Sydney City East Hakoah Sydney City East v Sydney United 58 Sydney United 58 3-2
Japan J3-League 03/25 04:00 Azul Claro Numazu Azul Claro Numazu v Fujieda MYFC Fujieda MYFC 4-1
Japan J3-League 03/25 04:00 Tochigi SC Tochigi SC v YSCC YSCC 1-0
Australia Victoria Premier League 03/25 04:00 North Geelong North Geelong v Avondale Avondale 1-2
Australia Victoria Premier League 2 03/25 03:56 Murray United Murray United v Dandenong Thunder 1-1
Australia FFA Cup 03/25 03:56 West Adelaide West Adelaide v South Adelaide South Adelaide 5-2
Australia FFA Cup 03/25 03:56 Sturt Lions v Para Hills Knights Para Hills Knights 2-8
Australia FFA Cup 03/25 03:56 Campbelltown City Campbelltown City v Salisbury United 9-1
Australia FFA Cup 03/25 03:56 Adelaide City Adelaide City v Adelaide Cobras 7-0
New Zealand Football Championship 03/25 03:05 Auckland City Auckland City v Hawkes Bay United Hawkes Bay United 1-0
Panama Liga Nacional de Ascenso 03/25 03:02 Deportivo Municipal San Miguelito Deportivo Municipal San Miguelito v SD Panama Oeste SD Panama Oeste 2-0
Australia Tasmania Premier League 03/25 03:00 Kingborough Lions Kingborough Lions v Devonport City Devonport City 3-5
Central America - World Cup Qualifying 03/25 02:30 USA USA v Honduras Honduras 6-0
Mexico Liga de Ascenso Clausura 03/25 02:30 Cafetaleros de Tapachula FC Cafetaleros de Tapachula FC v Murcielagos FC Murcielagos FC 2-1
Mexico Liga de Ascenso Clausura 03/25 02:30 Venados FC Venados FC v Potros UAEM Potros UAEM 1-0
Panama LPF 03/25 02:00 Atletico Nacional Medellin Atletico Nacional Medellin v Tauro FC Tauro FC 0-1
Mexico Liga de Ascenso Clausura 03/25 02:00 Correcaminos Correcaminos v Cimarrones de Sonora FC Cimarrones de Sonora FC 1-1
Australia Victoria NPL2 U20 League 03/25 01:57 Moreland Zebras U20 v Brunswick City U20 0-3
Central America - World Cup Qualifying 03/25 01:50 Mexico Mexico v Costa Rica Costa Rica 2-0
Australia New South Wales U20 League 03/25 01:48 Hakoah Sydney City East U20 v Sydney United U20 0-1
Australia Queensland Premier League Women 03/25 01:48 SWQ Thunder Women v Sunshine Coast Women 9-2
Mexico Segunda Division 03/25 01:05 Titanes de Saltillo v Tigres II 0-1
Oceania - World Cup Qualifying 03/25 01:00 Fiji Fiji v New Zealand New Zealand 0-2
Mexico Liga de Ascenso Clausura 03/25 01:00 Atlante Atlante v Coras Tepic Coras Tepic 0-2
Ecuador Campeonato Nacional 03/25 01:00 Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca v Delfin SC Delfin SC 1-1
Australia Victoria U20 League 03/25 00:59 North Geelong U20 v Avondale U20 Avondale U20 0-0
Australia Victoria NPL2 U20 League 03/25 00:58 Northcote City U20 v Whittlesea Ranges U20 0-0
Mexico Segunda Division 03/25 00:57 Ocelotes de la UNACH Ocelotes de la UNACH v Athletic Morelos 1-0
Argentina Nacional B 03/25 00:30 Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia v Guillermo Brown Guillermo Brown 1-1
Brazil Campeonato Paulista A2 03/25 00:00 Sao Caetano Sao Caetano v Oeste Oeste 1-1
Argentina Primera Division 03/25 00:00 Patronato Parana Patronato Parana v Newell's Newell's 1-1
Paraguay Division Profesional 03/24 23:10 Rubio Nu Rubio Nu v Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno 1-1
Argentina Nacional B 03/24 23:05 Argentinos Jrs Argentinos Jrs v San Martin de Tucuman San Martin de Tucuman 3-1
Venezuela Primera Division 03/24 23:00 Deportivo Tachira Deportivo Tachira v Portuguesa Portuguesa 1-1
Central America - World Cup Qualifying 03/24 23:00 Trinidad & Tobago Trinidad & Tobago v Panama Panama 1-0
Mexico Segunda Division 03/24 22:48 Monarcas Morelia II v Necaxa II 5-0
Panama Reserve League 03/24 22:37 SD Atletico Nacional Reserves v Tauro Reserves 2-2
Paraguay Division Profesional 03/24 22:03 Sol de America Sol de America v Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense 3-0
El Salvador Reserves League 03/24 22:01 CD Aguila Reserves v AD Isidro Metapan Reserves 4-3
Paraguay Division Intermedia 03/24 22:00 3 de Febrero 3 de Febrero v Ovetense FC Ovetense FC 1-1
Spain Tercera Group 12 03/24 21:00 Panaderia Pulido v Estrella CF 0-0
Paraguay Reserve League 03/24 20:45 Rubio Nu Reserves Rubio Nu Reserves v Sportivo Luqueno Reserves Sportivo Luqueno Reserves 2-4
Scotland Lowland League 03/24 20:32 Preston Athletic v Cumbernauld Colts Cumbernauld Colts 0-2
England U23 Development League 2 03/24 20:02 Nottm Forest U23 v Watford U23 1-1
International Match 03/24 20:00 Morocco Morocco v Burkina Faso Burkina Faso 2-0
U21 International 03/24 19:45 Sweden U21 Sweden U21 v Serbia U21 Serbia U21 0-2
England Southern League Premier 03/24 19:45 Hayes & Yeading Hayes & Yeading v St Neots Town St Neots Town 2-0
Northern Ireland Premier 03/24 19:45 Glentoran Glentoran v Carrick Rangers Carrick Rangers 1-0
Europe - World Cup Qualifying 03/24 19:45 Kosovo Kosovo v Iceland Iceland 1-2
Europe - World Cup Qualifying 03/24 19:45 Croatia Croatia v Ukraine Ukraine 1-0
Europe - World Cup Qualifying 03/24 19:45 Spain Spain v Israel Israel 4-1
Europe - World Cup Qualifying 03/24 19:45 Liechtenstein Liechtenstein v FYR Macedonia FYR Macedonia 0-3
Europe - World Cup Qualifying 03/24 19:45 Italy Italy v Albania Albania 2-0
Europe - World Cup Qualifying 03/24 19:45 Rep of Ireland Rep of Ireland v Wales Wales 0-0
Europe - World Cup Qualifying 03/24 19:45 Austria Austria v Moldova Moldova 2-0
Belgium First Division B Play-Offs 03/24 19:30 OH Leuven OH Leuven v Tubize Tubize 1-1
Argentina Championship Women 03/24 19:03 Platense Women v Villa San Carlos Women 0-1
Argentina Primera C Metropolitana 03/24 19:03 Ferrocarril Midland v Central Cordoba de Rosario Central Cordoba de Rosario 0-2
Argentina Primera C Metropolitana 03/24 19:02 JJ Urquiza v Sportivo Italiano Sportivo Italiano 1-2
Youth International 03/24 19:01 Austria U21 Austria U21 v Australia U23 1-1
Norway Interkretsserie U19 03/24 19:01 Strommen U19 v Skedsmo U19 6-4
Argentina Primera C Metropolitana 03/24 19:00 Berazategui v El Porvenir 0-2
Argentina Primera C Metropolitana 03/24 19:00 Deportivo Armenio v San Martin De Burzaco 2-1
International Match 03/24 19:00 Guinea Guinea v Gabon Gabon 2-2
U21 International 03/24 19:00 Germany U21 Germany U21 v England U21 England U21 1-0
Germany Oberliga Hamburg 03/24 19:00 FC Süderelbe FC Süderelbe v TSV Buchholz 08 TSV Buchholz 08 1-4
Argentina Nacional B 03/24 19:00 Los Andes Los Andes v CA Douglas Haig CA Douglas Haig 1-0
France National 03/24 19:00 ASM Belfort ASM Belfort v Boulogne Boulogne 0-2
France National 03/24 19:00 Marseille Consolat Marseille Consolat v Chateauroux Chateauroux 1-3
France National 03/24 19:00 CA Bastia CA Bastia v US Quevilly US Quevilly 1-1
France National 03/24 19:00 Paris FC Paris FC v Epinal Epinal 1-0
France National 03/24 19:00 Creteil Creteil v Les Herbiers Les Herbiers 2-3
France National 03/24 19:00 Sedan Sedan v Pau Pau 2-0
France National 03/24 19:00 Avranches Avranches v Lyon Duchere Lyon Duchere 0-2
Argentina Primera C Metropolitana 03/24 18:59 Deportivo Laferrere Deportivo Laferrere v Defensores Unidos Defensores Unidos 1-1
Argentina Primera C Metropolitana 03/24 18:59 Argentino Merlo Argentino Merlo v Canuelas FC 3-2
Mexico Segunda Division 03/24 18:58 Tijuana II v Murcielagos FC II 1-1
Holland Eredivisie Women 03/24 18:30 PSV Women PSV Women v Ajax Women Ajax Women 1-0
Belgium Super League Women 03/24 18:30 Standard Liege Women Standard Liege Women v Gent Women Gent Women 1-2
Holland Eredivisie Women 03/24 18:30 PEC Zwolle Women PEC Zwolle Women v Telstar Women Telstar Women 4-3
Holland Eredivisie Women 03/24 18:30 Achilles 29 Women Achilles 29 Women v Heerenveen Women Heerenveen Women 5-0
Germany Oberliga Hamburg 03/24 18:30 Victoria Hamburg Victoria Hamburg v Tus Dassendorf Tus Dassendorf 2-2
Europe Friendlies 03/24 18:27 Gjovik/Lyn Gjovik/Lyn v Redalen 0-2
U20 International 03/24 18:17 Czech Rep U20 v Denmark U20 1-2
U21 International 03/24 18:15 Portugal U21 Portugal U21 v Norway U21 Norway U21 3-1
International Match 03/24 18:00 Tunisia Tunisia v Cameroon Cameroon 0-1
Germany Oberliga Bayern North 03/24 18:00 Feucht SC Feucht SC v DJK Ammerthal DJK Ammerthal 0-1
European U19 Championship 03/24 18:00 France U19 France U19 v Bulgaria U19 Bulgaria U19 1-2
Germany Regionalliga West 03/24 18:00 Verl Verl v Rot-Weiss Essen Rot-Weiss Essen 0-0
Germany Regionalliga Bayern 03/24 18:00 Schweinfurt 05 Schweinfurt 05 v Unterhaching Unterhaching 2-1
Germany Regionalliga South West 03/24 18:00 Hessen Kassel Hessen Kassel v Steinbach Steinbach 0-0
Europe Friendlies 03/24 17:47 Skedsmo v Finnsnes IL Finnsnes IL 3-0
Europe Friendlies 03/24 17:47 Roeselare Roeselare v Waasland-Beveren Waasland-Beveren 0-2
Austria Landesliga 03/24 17:45 TUS Bad Gleichenberg TUS Bad Gleichenberg v SV Lebring SV Lebring 2-1
Austria Regionalliga Ost 03/24 17:45 Admira Wacker Modling II Admira Wacker Modling II v SV Schwechat SV Schwechat 0-1
Austria Regionalliga Ost 03/24 17:45 ASK Ebreichsdorf ASK Ebreichsdorf v SC-ESV Parndorf SC-ESV Parndorf 2-2
Austria Regionalliga Ost 03/24 17:45 SC Mannsdorf SC Mannsdorf v FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen 2-1
Austria Regionalliga West 03/24 17:45 Seekirchen Seekirchen v FC Kufstein FC Kufstein 2-0
Austria Regionalliga Mitte 03/24 17:45 Grieskirchen Grieskirchen v SC Weiz SC Weiz 0-0
Austria Regionalliga Mitte 03/24 17:45 FC Pasching/LASK Juniors FC Pasching/LASK Juniors v Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt 5-1
Austria Regionalliga Mitte 03/24 17:45 FC Gleisdorf 09 FC Gleisdorf 09 v Vorwarts Steyr Vorwarts Steyr 3-3
Senegal Premier League 03/24 17:30 NGB Dakar NGB Dakar v Guediawaye FC Guediawaye FC 0-0
Germany Regionalliga Bayern 03/24 17:30 FV Illertissen FV Illertissen v Wacker Burghausen Wacker Burghausen 1-0
Austria Regionalliga West 03/24 17:30 SV Grodig SV Grodig v SAK 1914 0-0
Denmark Series Group 3 03/24 17:30 Kolding B Kolding B v SSV Hojfyn SSV Hojfyn 1-1
Denmark Series Group 1 03/24 17:30 Herlev Herlev v Stenløse Stenløse 2-1
Spain Tercera Group 12 03/24 17:14 Union Viera CF v Arucas CF 1-0
Mexico Segunda Division 03/24 17:13 Jaguares II v Club America II 1-1
Mexico Segunda Division 03/24 17:06 Leon II v Pachuca II 0-0
Mexico Segunda Division 03/24 17:06 Unam Pumas II v Puebla II 2-0
Europe Friendlies 03/24 17:02 Orgryte IS Orgryte IS v Landskrona BoIS Landskrona BoIS 3-1
U23 International 03/24 17:02 Bahrain U23 v Philippines U23 4-0
Europe Friendlies 03/24 17:00 Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue v Dinamo Brest Dinamo Brest 0-0
Argentina Primera C Metropolitana 03/24 17:00 CS Dock Sud v Argentino Quilmes Argentino Quilmes 1-3
Austria Landesliga 03/24 17:00 Ostbahn XI Ostbahn XI v ISS Admira 2-1
Europe Friendlies 03/24 17:00 Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt v Wurzburger Kickers Wurzburger Kickers 0-1
Poland II Liga 03/24 17:00 Energetyk Row Rybnik Energetyk Row Rybnik v Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa 1-2
Poland II Liga 03/24 17:00 Radomiak Radom Radomiak Radom v ZKS Olimpia Zambrow ZKS Olimpia Zambrow 1-1
Poland I Liga 03/24 17:00 Podbeskidzie Bielsko Biala Podbeskidzie Bielsko Biala v Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn 2-2
Austria Regionalliga Mitte 03/24 17:00 Union St Florian Union St Florian v SC Kalsdorf SC Kalsdorf 1-0
Europe - World Cup Qualifying 03/24 17:00 Turkey Turkey v Finland Finland 2-0
Europe - World Cup Qualifying 03/24 17:00 Georgia Georgia v Serbia Serbia 1-3
Algeria U21 Cup 03/24 16:57 NA Hussein Dey U21 v GC Mascara U21 2-1
International Match 03/24 16:04 Morocco XI v Central African Republic 2-1
Europe Friendlies 03/24 16:00 Helsingborg Helsingborg v FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland 3-1
U21 International 03/24 16:00 Czech Rep U21 Czech Rep U21 v Slovakia U21 Slovakia U21 4-1
International Match 03/24 16:00 Russia Russia v Ivory Coast Ivory Coast 0-2
European U19 Championship 03/24 16:00 Czech Rep U19 Czech Rep U19 v Scotland U19 Scotland U19 1-0
Viareggio Cup 03/24 15:30 Atalanta U19 Atalanta U19 v Torino U19 Torino U19 1-2
U19 International 03/24 15:30 Estonia U19 Estonia U19 v Azerbaijan U19 Azerbaijan U19 0-0
Europe Friendlies 03/24 15:27 Lillestrom Lillestrom v Kristiansund BK Kristiansund BK 1-1
Europe Friendlies 03/24 15:05 Mainz Mainz v Karlsruhe Karlsruhe 0-1
Europe Friendlies 03/24 15:05 Wisla Krakow Wisla Krakow v Podhale Nowy Targ 0-0
Europe Friendlies 03/24 15:05 Sint-Truidense Sint-Truidense v Charleroi Charleroi 1-0
England U23 Development League 2 03/24 15:03 Barnsley U23 v Charlton U23 1-0
Europe Friendlies 03/24 15:02 HJK Helsinki HJK Helsinki v FCI Tallinn FCI Tallinn 2-0
Palestine Cup 03/24 15:01 Taraji Wadi Al-Nes Taraji Wadi Al-Nes v Markaz Tulkarm Markaz Tulkarm 2-1
Europe Friendlies 03/24 15:00 Hammarby Hammarby v Ilves Ilves 1-0
Ecuador U19 League 03/24 15:00 Deportivo Cuenca U19 v Delfin SC U19 2-2
Womens Friendly 03/24 15:00 Grand Bodø Women Grand Bodø Women v Arna Bjornar Women Arna Bjornar Women 0-1
Europe Friendlies 03/24 15:00 Arendal Arendal v Jerv Jerv 2-3
Europe Friendlies 03/24 15:00 1860 Munich 1860 Munich v FC Wacker Innsbruck FC Wacker Innsbruck 2-0
Hungary NB III 03/24 15:00 FC Dabas FC Dabas v Ferencvarosi TC II Ferencvarosi TC II 1-0
U21 International 03/24 15:00 Holland U21 Holland U21 v Finland U21 Finland U21 2-0
Europe Friendlies 03/24 15:00 Borussia M'gladbach Borussia M'gladbach v St Pauli St Pauli 4-4
U21 International 03/24 15:00 Russia U21 Russia U21 v Romania U21 Romania U21 5-1
Algeria Division 1 03/24 15:00 DRB Tadjenant DRB Tadjenant v MO Bejaia MO Bejaia 1-1
UAE Division 1 03/24 14:51 Al Shaab Sharjah Al Shaab Sharjah v Al Fujairah 3-0
Oman Federation Cup 03/24 14:43 Al-Nasr Salalah Al-Nasr Salalah v Al-Nahda Al-Nahda 1-2
Ethiopia Premier League 03/24 14:32 Mekelakeya Mekelakeya v St George St George 2-1
Europe Friendlies 03/24 14:30 Gornik Zabrze Gornik Zabrze v Frydek Mistek Frydek Mistek 4-1
Romania Liga III 03/24 14:10 Becicherecu Mic Becicherecu Mic v Industria Galda 0-2
Israel Liga Bet North 03/24 14:10 Hapoel Umm al-Fahm Hapoel Umm al-Fahm v Maccabi Ahi Iksal 2-1
Israel Liga Bet South 03/24 14:07 Maccabi Ironi Kfar Yona Maccabi Ironi Kfar Yona v AS Holon Mor AS Holon Mor 1-2
Romania Liga III 03/24 14:04 CS Mioveni II v Atletic Bradu 0-1
Europe Friendlies 03/24 14:02 Dalkurd FF Dalkurd FF v Karlstad BK Karlstad BK 3-0
Europe Friendlies 03/24 14:00 Lille Lille v Red Star FC 93 Red Star FC 93 3-0
Viareggio Cup 03/24 14:00 Napoli U19 Napoli U19 v Club Brugge U19 Club Brugge U19 0-2
Viareggio Cup 03/24 14:00 Inter Milan U19 Inter Milan U19 v Sassuolo U19 Sassuolo U19 9-10
Europe Friendlies 03/24 14:00 SV Ried SV Ried v Dukla Praha Dukla Praha 2-1
Europe Friendlies 03/24 14:00 SV Mattersburg SV Mattersburg v FC Blau Weiss Linz FC Blau Weiss Linz 4-0
Europe Friendlies 03/24 14:00 Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig v Berliner AK 07 Berliner AK 07 6-0
Algeria U21 Cup 03/24 14:00 USM Blida U21 v MC Oran U21 1-2
Algeria U21 Cup 03/24 14:00 JS Kabylie U21 v ES Setif U21 0-1
U21 International 03/24 14:00 Turkey U21 Turkey U21 v Ukraine U21 Ukraine U21 1-1
Algeria Division 2 03/24 14:00 CA Bordj Bou Arreridj CA Bordj Bou Arreridj v Ain Fakroun Ain Fakroun 1-0
Algeria Division 2 03/24 14:00 AS Khroub AS Khroub v Paradou AC Paradou AC 0-2
Algeria Division 2 03/24 14:00 JSM Bejaia JSM Bejaia v JSM Skikda JSM Skikda 1-0
Algeria Division 2 03/24 14:00 ASO Chlef ASO Chlef v MC El Eulma MC El Eulma 1-1
Algeria Division 2 03/24 14:00 Amal Bou Saâda Amal Bou Saâda v USM Blida USM Blida 0-0
Algeria Division 2 03/24 14:00 WA Boufarik WA Boufarik v GC Mascara GC Mascara 1-1
Algeria Division 2 03/24 14:00 ASM Oran ASM Oran v RC Arba RC Arba 3-1
European U19 Championship 03/24 14:00 Spain U19 Spain U19 v England U19 England U19 0-3
Greece Football League U19 03/24 13:59 Trikala U19 v Anagennisi Karditsas U19 Anagennisi Karditsas U19 3-0
UAE Division 1 03/24 13:40 Dubba Al Husun Dubba Al Husun v Dubai Dubai 0-1
Israel Liga Bet South 03/24 13:32 Hapoel Holon Yaniv Hapoel Holon Yaniv v Hapoel Pardesiyah Noam Hapoel Pardesiyah Noam 4-0
Israel Liga Bet South 03/24 13:32 Shimshon Tel Aviv Shimshon Tel Aviv v Hapoel Nahlat Yehuda Hapoel Nahlat Yehuda 5-2
Israel Liga Bet South 03/24 13:32 Beitar Petah Tikva v FC Ironi Or Yehuda 1-1
Israel Liga Bet North 03/24 13:30 Beitar Nahariya Beitar Nahariya v Hapoel Kiryat Yam Hapoel Kiryat Yam 4-3
Argentina Reserve League 03/24 13:30 Rosario Central Reserves Rosario Central Reserves v CA Tigre Reserves CA Tigre Reserves 6-0
Europe Friendlies 03/24 13:30 SC Vasas Budapest SC Vasas Budapest v Cigand SE Cigand SE 2-1
Cameroon Elite Two 03/24 13:21 PWD de Bamenda v AS Etoa Meki 0-0
Europe Friendlies 03/24 13:00 St Gallen St Gallen v Austria Lustenau Austria Lustenau 3-1
Israel Liga Bet North 03/24 13:00 Hapoel Sandala Gilboa v MS Daburiya Osama 1-1
Israel Liga Bet North 03/24 13:00 Hapoel Tirat Karmel v MS Tseirey Turan 5-0
Romania Liga III 03/24 13:00 CNS Cetate Deva CNS Cetate Deva v National Sebis National Sebis 1-0
Romania Liga III 03/24 13:00 CF Metalurgistul Cugir CF Metalurgistul Cugir v CS Osorhei 3-1
Romania Liga III 03/24 13:00 ACS FC Bistrita v FC Zalau FC Zalau 1-3
Romania Liga III 03/24 13:00 Gaz Metan II Medias v ASA Targu Mures II ASA Targu Mures II 5-2
Romania Liga III 03/24 13:00 FC Unirea Alba Iulia v ACS Poli Timisoara II 5-2
Romania Liga III 03/24 13:00 Inainte Modelu Inainte Modelu v Viitorul Domnesti Viitorul Domnesti 0-1
Romania Liga III 03/24 13:00 CSM Pascani CSM Pascani v CSM Roman CSM Roman 4-3
Viareggio Cup 03/24 13:00 Empoli U19 Empoli U19 v Spal U19 Spal U19 1-0
U19 Tournament - 80 mins play 03/24 13:00 Iran U19 Women Iran U19 Women v Russia U19 Women Russia U19 Women 0-3
Israel Liga Bet North 03/24 13:00 Hapoel Daliyat Al-Karmel Hapoel Daliyat Al-Karmel v Maccabi Umm al-Fahm Maccabi Umm al-Fahm 2-0
U21 International 03/24 13:00 Macedonia U21 Macedonia U21 v Montenegro U21 Montenegro U21 2-0
Israel Liga Bet South 03/24 12:30 Beitar Ramat Gan v Hapoel Kiryat Ono 1-3
Israel Liga Bet North 03/24 12:30 Achi Akko v MS Julis 0-2
Europe Friendlies 03/24 12:00 Diosgyori VTK Diosgyori VTK v Nyiregyhaza Spartacus Nyiregyhaza Spartacus 2-4
Womens Friendly 03/24 12:00 Trondheims-Ørn Women Trondheims-Ørn Women v Sandviken Women Sandviken Women 1-1
Europe Friendlies 03/24 12:00 Vysocina Jihlava Vysocina Jihlava v MFK Vitkovice MFK Vitkovice 1-2
Israel Liga Alef South 03/24 12:00 Hapoel Hod Hasharon Hapoel Hod Hasharon v SC Shicun Hamizrah SC Shicun Hamizrah 4-1
Israel Liga Alef South 03/24 12:00 Maccabi Yafo Kabilyo Maccabi Yafo Kabilyo v Maccabi Yavne Maccabi Yavne 0-1
Israel Liga Alef South 03/24 12:00 Sektzia Nes Tziona Sektzia Nes Tziona v Hapoel Mahane Yehuda Hapoel Mahane Yehuda 0-1
Youth International 03/24 11:54 UAE U23 v Singapore U22 4-0
Israel Liga Alef South 03/24 11:43 SC Kfar Qasim SC Kfar Qasim v Hapoel Marmorek Hapoel Marmorek 0-4
Israel Liga Alef North 03/24 11:42 Hapoel Herzliya Hapoel Herzliya v Hapoel Kfar Kana Hapoel Kfar Kana 0-1